Записи

Newsletters

Апеляційний суд підтвердив неправомірність застосування Нацрадою санкцій до каналу ТВі

79

Як відомо, 28 вересня 2011 року Національна рада з питань телерадіомовлення своїм рішенням притягла телеканал ТВі (компанія ТелеРадіоСвіт) до відповідальності за порушення телевізійного законодавства.

Під час розгляду Національною радою питання можливості притягнення ТВі до відповідальності юристами каналу багаторазово наголошувалось, що законних підстав для прийняття такого рішення немає. Національна рада не може свідомо приймати незаконні рішення, та хаотично застосовувати до телеканалів санкції за відсутності порушень закону. Проте, у вересні 2011 року Голова Національної ради наполіг на винесенні рішення проти ТВі та оголосив, що якщо каналу щось не подобається, він може звернутись до суду.

20 вересня 2012 року Київський апеляційний адміністративний суд ухвалив, що прийняте Національної радою рішення про оголошення санкції каналу ТВі є незаконним.

Своїм рішенням апеляційний суд залишив без змін постанову суду першої інстанції, який також визнав незаконними дії Національної ради про притягнення ТВі до відповідальності.

Таким чином, суди двох інстанцій підтвердили незаконність дій Національної ради. Прийняте Нацрадою рішення про притягнення ТВі до відповідальності за порушення законодавства в сфері телерадіомовлення скасовано.

Інтереси телеканалу ТВі в даній справі представляють юристи юридичної фірми Jurimex Оксана Єфімчук та Юрій Крайняк.

Jurblog
оставить комментарий
Имя *
Электронная почта *
Вебсайт *
Комментарий