Записи

новости

Адвокати Jurimex домоглись звільнення заарештованих громадських активістів

Андрей Иванец в заседании апелляционного суда

31 січня 2014 року Апеляційний суд міста Києва прийняв рішення звільнити з-під арешту громадських активістів Євромайдану Дмитра Москальця та Юхима Дишканта. Відповідна ухвала прийнята судом за наслідками розгляду апеляційної скарги активістів, підготовленої адвокатами Jurimex Андрієм Іванцом та Ярославом Толкачовим.

«Єдиним доказом причетності Дмитра Москальця та Юхима Дишканта до вчинення злочинів суд першої інстанції визнав упереджені покази працівників міліції, де вказано, що їх затримали під час заворушень на вулиці Грушевського. Самі підзахисні стверджували протилежне, що їх затримали далеко від Грушевського, на вулиці Лаврській. Нажаль, місцевий суд ухилився від повноцінної перевірки доводів наших підзахисних, що призвело до незаконного взяття під варту. Після подання апеляції, ми провели власне адвокатське розслідування, розшукали відповідні відеодокази невинуватості наших підзахисних та пред’явили їх апеляційному суду. Докази виявились настільки переконливими, що прокурор сам відмовився від своїх вимог та просив суд відпустити наших підзахисних з-під арешту» – зазначив Андрій Іванець.

Команда професійних адвокатів юридичної фірми Jurimex продовжить надавати кваліфіковану правову допомогу Дмитру та Юхиму, і намагатиметься довести їх невинуватість перед всіма інстанціями.

Jurblog
оставить комментарий
Имя *
Электронная почта *
Вебсайт *
Комментарий