Записи

фармацевтика

Село і ліки

85

Питання забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення населення завжди знаходиться в сфері підвищеної уваги. На сьогодні особливої уваги та врегулювання потребує ситуація, що склалася навколо забезпечення лікарськими засобами та належним медичним обслуговування саме сільських жителів.

Нажаль, ситуація склалась таким чином, що сільське населення через відсутність аптек в їх населених пунктах не мають можливості вчасно отримати необхідне медикаментозне забезпечення та змушені купувати ліки за межами місця проживання, їздити в районні центри, що ускладнює не тільки їх побут, а і впливає на стан здоров’я. А сільські жителі похилого віку, частіше за все, взагалі не мають фізичної змоги відвідати районний центр для придбання ліків.

Фармацевтичним компаніям економічно недоцільно відкривати аптечні пункти на території села, що призводить до того, що лікарські засоби постачаються в села в недостатніх кількості та асортименті, мають місце випадки реалізації препаратів у сільських магазинах, поштових відділеннях тощо приватними особами, які не мають належної фармацевтичної чи медичної освіти, недотримання умов зберігання та відпуску лікарських засобів тощо.

За посиланням  можна ознайомитися з порівняльною таблицею змін до законодавчих актів, що, на нашу думку, допоможуть врегулювати існуючу ситуацію та виправити проблеми і неузгодженості.

Ивахненко Юлия
оставить комментарий
Имя *
Электронная почта *
Вебсайт *
Комментарий