Записи

Newsletters

IP & MEDIA NEWSLETTER – September 7 – October 23, 2017

РУХ ЗА ВИДАЛЕННЯ НОРМИ ПРО ОНЛАЙН ЦЕНЗУРУ В ПРОЕКТІ ДИРЕКТИВИ ПРО КОПІРАЙТ ЄС

Євросоюз обговорює ініціативу про запровадження обов’язку для онлайн платформ цензурувати користувацький контент. Більше 50 організацій звернулися до керівництва Євросоюзу з проханням виключити з проекту директиви відповідну норму.

              Оксана Єфімчук

ПРАВА ДИТИНИ VS СЕНСАЦІЯ І РЕЙТИНГИ В ТЕЛЕЕФІРІ

Протистояння між Нацрадою і телеканалами щодо дитячого насильства в ефірі продовжується. Черговий резонансний випадок, реакція Омбудсмена і, як наслідок, позапланова перевірка Нацради.

             Оксана Єфімчук

ЕННІО МОРРІКОНЕ ПРОГРАВ СУД У СПРАВІ ПРО ПОВЕРНЕННЯ ЙОМУ ПРАВ НА САУНДТРЕКИ

Композитор марно намагався повернути права на відомі саундтреки, створені ним ще у 70х-80х роках.  Причиною спору стали тонкощі італійського законодавства, пов’язані з визначенням власника твору, створеного по договору найму.

Анастасія Макарчук

АНОНІМНІСТЬ У МЕРЕЖІ. ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЗАТРИМАННЯ КОРИСТУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

СБУ повідомляє про чергове затримання правопорушника, який закликав до змін державного і конституційного ладу через соцмережі. Непересічність випадків таких затримань пояснюється відсутністю ефективного правового механізму ідентифікації особи користувача та встановлення його місцезнаходження.

Анастасія Ситницька 

ТОНКА МЕЖА МІЖ ПЛАГІАТОМ ТА ЦИТУВАННЯМ: ВИПАДОК З УКРАЇНСЬКОЮ МИСТКИНЕЮ

На виставці сучасного мистецтва «Спалах сьогодення» 28 жовтня буде представлена серія картин української мисткині «Аркуші». Довкола природи творів мистецтва Ганни Раєнко вже розгорнулися контроверсійні дебати.

Анастасія Ситницька

Jurblog
оставить комментарий
Имя *
Электронная почта *
Вебсайт *
Комментарий