Записи

Newsletters

IP & MEDIA NEWSLETTER – October 23 – November 12, 2017

ЯК АВТОРИ ТА ПРАВОВЛАСНИКИ ЗАХИЩАЮТЬ ПРАВА НА МУЗИЧНІ ТВОРИ (огляд судових рішень)

Одразу дві новини з музично-юридичної сфери. Закінчився перший етап суперечки між DZIDZIO та DZIDZ’off за 8 пісень, виконаних останнім на День Незалежності України.

А в Новій Зеландії суд виніс рішення, яке ілюструє, які ж наслідки можуть бути при купуванні контенту в онлайн бібліотеках та його використанні надалі. Усі деталі – в огляді справи, де Емінем відстояв свої права на трек «Lose yourself».

Анастасія Макарчук

 

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО РЕГУЛЮВАННЯ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ ГАСТРОЛЕЙ РОСІЙСЬКИХ АРТИСТІВ

Законодавчі ініціативи з протидії антиукраїнським впливам не вщухають. Днями Президент підписав Закон щодо регулювання питання проведення гастролей російських артистів. Тож відтепер організатори зобов’язані подати списки учасників, що є громадянами РФ, до СБУ, яка буде вирішувати питання про їх допуск. Усе цікаве з теми – за посиланням.

Анастасія Макарчук

 

GOOGLE УСЕ Ж ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТОРГОВЕЛЬНОЮ МАРКОЮ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ШИРОКИЙ ВЖИТОК ТОТОЖНОГО ДІЄСЛОВА

Суд відмовився розглядати заяву про визнання назви IT-гіганта загальновживаною як позначення товарів і послуг. Корпорації щастить, адже це означає, що незважаючи на широке вживання слова Google як дієслова, воно все одно залишається позначенням бренда.

Катерина Тищенко

 

90/60/90 – МОДЕЛЬНІ ПАРАМЕТРИ, ЯКІ ДЛЯ КОГОСЬ – МРІЯ, А ДЛЯ ЗМІ – РИЗИК САНКЦІЙ

Європейські рекламні регулятори продовжують боротися з надто стрункими моделями, а український Омбудсмен – з дискримінацією жінок у рекламі.

Оксана Єфімчук

 

ЯК ДЕРЖАВИ КОНТРОЛЮЮТЬ МЕДІА-КОНТЕНТ: РОСІЯ VS УКРАЇНА, США VS РОСІЯ

Роскомнагляд все ще намагається здійснювати цензуру українського медіа-вмісту. Цікаво, що США віднині також активно обговорює протидію втручанню Росії у медіа-сферу, а російський контент у телемережах пропонується обмежити проектом бюджету. Розбираємось у ситуації, аналізуємо можливі наслідки та робимо прогнози.

Анастасія Ситницька та Катерина Тищенко

«ДРУГИЙ ЕТАП» КВОТУВАННЯ

Усе, що потрібно знати про «другий етап» квотування, зокрема: нагадуємо розміри квот, аналізуємо результати моніторингу Нацради та наводимо статистику основних порушень.

Катерина Неманіхіна

 

КОМІТЕТ СВОБОДИ СЛОВА НАДАВ СВОЇ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРОЕКТІВ ЩОДО НЕСАНКЦІОНОВАНОЇ РЕКЛАМИ ТА ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Комітет з питань свободи слова надав свої висновки щодо двох законопроектів що стосуються реклами. Які заборони та нововведення можуть чекати на розповсюджувачів реклами, що варто буде враховувати при виготовленні вивісок та розміщенні рекламних щитів, читайте за посиланням.

Катерина Неманіхіна

 

ПРИЙНЯТО ЗА ОСНОВУ ПРОЕКТ ВИБОРЧОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ, ОКРЕМА ГЛАВА ЯКОГО ПРИСВЯЧЕНА ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ВИБОРІВ ТА ПЕРЕДВИБОРЧОЇ АГІТАЦІЇ

Проект Виборчого кодексу уніфікує вимоги до роботи ЗМІ при проведенні виборів. Планується ввести чіткі правила передвиборної агітації на радіо та телебаченні, конкретизувати порядок створення та поширення передач за участі суб’єктів виборчого процесу.

Катерина Неманіхіна

 

ЗАТВЕРДЖЕНІ ЗМІНИ ДО ІНСТРУКЦІЇ ПРО ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРОК ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЙ ТА ПРОВАЙДЕРІВ ПРОГРАМНОЇ ПОСЛУГИ

Нацрада затвердила Інструкцію про порядок проведення перевірок ТРО та провайдерів. В оприлюдненому раніше проекті Інструкції Нацрада спробувала визначити що таке моніторинг і як він проводиться, додала новий вид перевірок – безвиїзні та розширила перелік підстав для звернення до суду про анулювання ліцензії.

Катерина Неманіхіна

 

Jurblog
оставить комментарий
Имя *
Электронная почта *
Вебсайт *
Комментарий