Записи

Newsletters

IP & MEDIA NEWSLETTER – November 23 – December 12, 2017

ВГСУ ВКАЗУЄ СУДАМ НА ПОМИЛКИ В IP-СПОРАХ

Оксана Єфімчук розповідає, як ВГСУ вказує на очевидні помилки судів при розгляді спорів про визнання недійсними свідоцтв на знак, та вкотре роз’яснює особливості призначення експертизи у справах, пов’язаних із захистом прав на торговельні марки.

О. Єфімчук

ДОСТУП ДО ДАНИХ РЕЄСТРАНТІВ ДОМЕННИХ ІМЕН У ЄС УСКЛАДНИТЬСЯ: НАСЛІДКИ ДЛЯ УКРАЇНИ

 Катя Тищенко продовжує аналізувати вплив GDPR на українські реалії. Як зміниться робота WHOIS унаслідок запровадження нового законодавства у сфері персональних даних та наскільки проблемною буде відсутність даних про реєстрантів доменних імен для застосування українського законодавства, читайте за посиланням.

К. Тищенко

СІМ РАЗІВ ПОДУМАЙ – ОДИН РАЗ НАЗВИ: результат спору між Twentieth Century Fox Television та Empire Distribution

Через яку торговельну марку посварилися справжні титани індустрії розваг – Twentieth Century Fox Television та Empire Distribution, що вирішив суд та які цьому наслідки, читайте в огляді Макарчук Анастасії за посиланням.

А. Макарчук

ЗАПРОПОНОВАНІ ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ» ЩОДО «ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ»

 У Верховній Раді України зареєстрований законопроект, котрий надасть Міністерству інформаційної політики можливість замовляти виробництво у ТРО передач, які будуть запобігати та нейтралізувати реальні і потенційні загрози національній безпеці України. Який зиск від створення таких передач отримають ТРО, читайте за посиланням. 

К. Неманіхіна

ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО КВОТИ

 Чергові пропозиції щодо «квотування» аудіовізуального продукту в загальному обсязі мовлення ТРК стосуються дитячих телеканалів та ТРК, які ретранслюють іноземні програми на території України.

К. Неманіхіна

РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА РАДІО НЕ ПОТРЕБУВАТИМЕ ВКАЗУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА ПЕВНІ ВИДИ ПОСЛУГ

Порядок поширення реклами про послуги народної медицини (цілительства), послуги, пов’язані із залученням коштів населення, об’єктів будівництва, цінних паперів та фондового ринку на радіо, може бути «удосконалений», яким саме чином, читайте за посиланням.

 К. Неманіхіна

СХВАЛЕНО ПРОЕКТ ЗАКОНУ ЩОДО ОСОБЛИВОСТЕЙ ПОШИРЕННЯ ФІЛЬМІВ ТА ІНШОЇ АУДІОВІЗУАЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ, СТВОРЕНОЇ ЗА УЧАСТЮ ДЕРЖАВИ-АГРЕСОРА 

Проект закону щодо особливостей поширення фільмів та іншої аудіовізуальної продукції, створеної за участю держави-агресора дає визначення таким поняттям як «фільм держави-агресора», «продукт держави-агресора», а також встановлює заборони та специфічні особливості їх трансляції.

К. Неманіхіна

Jurblog
оставить комментарий
Имя *
Электронная почта *
Вебсайт *
Комментарий