Записи

Newsletters

IP & MEDIA NEWSLETTER – January 15 – February 9, 2018

Реформа у правовій охороні винаходів та корисних моделей

Аналіз основних положень поданого до Верховної Ради законопроекту, який пропонує досить прогресивні підходи до вирішення гострих питань.

Оксана Єфімчук  і Анастасія Ситницька

Реформа у сфері захисту авторського права і суміжних прав

Аналіз основних положень резонансних змін до Закону про авторське право і суміжні права та перспективи їхнього впливу на учасників ринку.

Оксана Єфімчук і Анастасія Ситницька

 

Черговий спір про доступ до публічної інформації: указ Президента визнано конфіденційним

Огляд рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, яким відмова в наданні указу Президента України про втрату громадянства М. Саакашвілі визнана правомірною. Подробиці за посиланням.

Оксана Єфімчук

Новини зі сфери музичного плагіату: від Ед Ширана до U2

Поки в Окружному суді Нью-Йорка U2 відстояли свою честь і відкинули звинувачення у плагіаті, Ед Ширан тільки готується до судової тяганини.

Анастасія Макарчук

Бійки за Нутеллу та пристрасть до алкоголю – про причини змін рекламного законодавства в Європі

Нещодавно французьке суспільство сколихнула резонансна подія – знижки на Нутеллу у мережі супермаркетів призвели до «хаосу», бійок та травм. Персонал магазину був змушений звернутися за допомогою до поліції, аби розрадити ситуацію. Уряд зі свого боку швидко відреагував, та ініціював зміни до законодавства щодо промоції.

Цікаво складається і реалізація змін до закону Литви щодо контролю за алкоголем. Навіщо у «найалкогольнішій країні Європи» виривають сторінки журналів з рекламою алкоголю та чи слід Україні йти шляхом Литви у боротьбі з алкоголізмом – за посиланням.

Катерина Тищенко

 

Jurblog
оставить комментарий
Имя *
Электронная почта *
Вебсайт *
Комментарий